Prášky na hubnutí GreenShaper – recenze, zkušenosti a diskuze

Dnes se podíváme na další z produktů určených pro ty, kteří chtějí shodit pár přebytečných kil. Jedná se o doplněk stravy GreenShaper, jehož složení představuje ideální souhrn látek pro snížení překyselení organismu a detoxikaci těla během hubnutí. Je 100% přírodní a bezpečný, vhodný jak pro ženy, tak i muže, diabetiky a při bezlepkové dietě.

Zásluhou unikátního složení, příznivé ceny a silných účinků se GreenHaper v tomto roce zařadil mezi nejpopulárnější přípravky na hubnutí.

Princip fungování

Při pravidelném a správném užívání GreenShaper podpoří úbytek váhy a zároveň pomůže se zlepšením celkového zdravotního stavu. Tablety GreenShaper obsahují extrakt ze zelené kávy, kyselinu chlorogenovou a kofein. Tyto látky v důsledku zpomalení procesu uvolňování glukózy do krevního oběhu snižují podíl tělesného tuku a redukují hmotnost.

Pro dosažení co nejlepšího výsledku je důležité nespoléhat se pouze na účinek tablet, ale samotný přípravek doplnit změnou jídelníčku, cvičením apod.

Výhody:

 • snížení tělesného tuku a modelování postavy
 • snížení překyselení organismu
 • detoxikace organismu
 • posílení imunity

Nevýhody:

 • přípravek je vhodné kombinovat s cvičením
 • může se prodražit zvolíte-li vyšší dávkování
 • výsledek se nedostaví hned

Kde koupit GreenShaper?

Složení a dávkování

Výrobce doporučuje užívat optimálně 3 tablety GreenShaper denně. Jestliže se rozhodnete pro intenzivnější proces, je možné denní dávku navýšit maximálně na 6 tablet denně a urychlit tak začátek hubnutí.

Balení obsahuje 90 tablet.

Mezi tři hlavní složky tablet GreenShaper patří řasa chlorella, zelená káva a prebiotická vláknina. Kromě toho produkt obsahuje chlorofyl, kyselinu chlorogenovou, vlákninu, kofein, vitaminy, stopové minerály, enzymy a řadu dalších biologických látek.

Hodnocení

Ve srovnání s jinými přípravky na hubnutí neobsahuje GreenShaper žádné chemické látky, díky čemuž není třeba se obávat vedlejších účinků. Je to přírodní produkt, který získal všechny potřebné certifikace.

Možná se vám může zdát, že GreenShaper zbytečně vychvalujeme, ale chvála je v tomto případě na místě. Velmi dobře je totiž tento produkt hodnocen také v recenzích a ohlasech zákazníků. Ti uvádí průměrný úbytek váhy 4 kg za měsíc.

Ohodnoťte článek

Diskuze Prášky na hubnutí GreenShaper – recenze, zkušenosti a diskuze (2 Komentářů )

 1. Erik65 5.10.2015 at 14:27 - Reagovat

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda někdo máte zkušenost s tímto produktem. Zajímalo by mě, jestli skutečně nemá žádné vedlejší účinky a zda se nejedná o podvod. Děkuji.

 2. Blanina 2.1.2016 at 20:01 - Reagovat

  Ahoj,tak jak se daří já na to najíždím od zítra napište jak jste na tom.

Váš komentář