Tablety na hubnutí Sirenspharma Slim (Andropharmia) – recenze, zkušenosti a diskuze

Sirenspharma Slim (dříve známý pod názvem AndroPharmia Slim s identickým složením) je 100% přírodní produkt a doplněk stravy, který bývá prezentován také jako prášky na hubnutí. Podle dostupných informací s nimi má zkušenost celá řada lidí a jejich recenze jsou z drtivé většiny pozitivní.

Určitě vás zaujmou především tím, že jsou složeny ze samých přírodních a tělu prospěšných látek se schopnostmi, které vám pomohou zhubnout a bojovat s celulitidou. Rozhodně se nejedná o podvodné medikamenty, které jen zatěžují tělo.

Princip fungování

AndroPharmia Slim je přírodní extrakt, v němž podstatnou roli hrají tři hlavní složky. První z nich je účinná látka caralluma, která se využívá k regulaci nadváhy a v případech nadbytečného ukládání tuků. Má také schopnost regulovat krevní tuk, takže je vhodná i pro diabetiky.
Další složkou je chaluha bublinatá, která díky vysokému obsahu jódu zlepšuje činnost štítné žlázy, jejíž zdravá funkčnost výrazně ovlivňuje snížení váhy těla.
Garnicie kambodžská zase pomáhá navodit pocit sytosti i v případě nižšího příjmu potravy.

Užíváním Sirenspharma Slim docílíte toho, že tuky ve vašem těle budou spalovány s mnohem větší efektivitou a především nebude docházet k jejich nadbytečnému ukládání. Přípravek zrychluje metabolismus a zvyšuje energetický výdej těla. Snižuje chuť k jídlu a zbavuje tělo přebytečných tekutin.

Kde Sirenspharma (Andropharmia) Slim koupit?

Složení a dávkování

Užívá se 1 kapsle dvakrát denně s dostatkem tekutin a jídla. V rozmezí 24 hodin nepřekračujte dávku 4 kapslí! V prvním týdnu dodržujte poloviční dávkování.

Pro dosažení optimálních výsledků tablety užívejte alespoň 4 týdny. Po 4-měsíčním užívání přestaňte tablety užívat po dobu 1 měsíce. Maximálního účinku dosáhnete přibližně po dvou měsících užívání.

Balení AndroPharmia Slim obsahuje 30 kapslí.

Složení Sirensharma Slim: čaj Oolong, čajovník čínský, caralluma, chaluha bublinatá, chrom pikolinát, garcinie kambodžská (extrakt), presličky rolní (extrakt), želatina, kyselina stearová, celulóza.

O výrobci

Sirenspharma (Andropharmia) Slim pochází z laboratoře Andromedical, jež pod touto značkou působí ve 140 zemích. Světový trh tato laboratoř obohatila o zcela revoluční, 100% přírodní a vědecky testovaný produkt, který vás zaručenou cestou zbaví kil navíc. Laboratoř má víc jak 17 let zkušeností a její produkty jsou jedničkou na trhu po celém světě.

Výhody

 • žádný jojo efekt
 • není třeba držet hladovku
 • nemusíte chodit do posilovny a cvičit
 • snížení váhy je trvalé

Nevýhody

 • neslouží jako náhrada pevné stravy
 • přípravek není určen osobám mladším 18 let ani těhotným nebo kojícím ženám

Hodnocení produktu

Když shrneme všechny zmíněné informace, můžeme Sirenspharma (Andropharmia)  Slim charakterizovat jako čistě přírodní produkt, který urychluje metabolismus a zabraňuje nadbytečnému ukládání tuků v těle. Dosud nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky těchto tablet.

Máte Vy sami nějaké zkušenosti s tímto produktem? Podělte se s námi o ně v naší diskuzi!

 

Tablety na hubnutí Sirenspharma Slim (Andropharmia) – recenze, zkušenosti a diskuze 5 x hlasováno

Diskuze Tablety na hubnutí Sirenspharma Slim (Andropharmia) – recenze, zkušenosti a diskuze (4 Komentářů )

 1. Maruška 8.9.2015 at 20:11 - Reagovat

  Na AndroPharmia Slim jsem v diskuzích četla samá pozitiva, což mě přesvědčilo abych je zkusila. Mohu jen a jen doporučit! Za 14 dní jsem zhubla 4 kg, ale musím říct, že jsem k tomu změnila jídelníček a pravidelně chodím běhat.

 2. Sylvie25 8.9.2015 at 20:12 - Reagovat

  Dostala jsem tyto tabletky jako dárek od kamarádky a zpočátku moc nevěřila. Cvičit nikam nechodím, jen jídelníček jsem si trochu poupravila a výsledek? Po měsíci 3,5 kg dole. Tabletky jsou bez vedlejších účinků. Užíváním mám menší chuť k jídlu.

 3. Martiinka 3.1.2016 at 12:45 - Reagovat

  Drtivá většina prášků na hubnutí jsou podvody ale jsem ráda, že v případě Andropharmia Slim to tak není. Jasně že musíte taky trochu cvičit a udržovat se fit, protože zázraky neexistují a tohle aspoň neničí zdraví narozdíl od jiných rádoby přípravků.

 4. Bětulě 14.6.2016 at 10:13 - Reagovat

  Čekala jsem od Andropharmia Slim trochu víc, ale něco jsem shodila, takže za mne poměrně spokojenost

Váš komentář