Tablety na hubnutí Harmoline Slim & Fit – recenze, zkušenosti a diskuze

Přípravek na hubnutí Slim & Fit značky Harmoline je 100% přírodní produkt se schopností zrychlit metabolismus a spálit tak víc kalorií za kratší dobu. Umožní vám zhubnout kila navíc přírodní cestou, bez rizik a dokonce i v případě, že se nebudete hýbat a namáhat se pravidelným cvičením. Tablety také potlačují chuť k jídlu a snižují množství tuku v těle.

Slim & Fit získal všechny potřebné certifikace, podléhá pravidelné kontrole a testování nezávislými orgány. Rozhodně se nemusíte obávat toho, že se jedná o podvodný produkt, který slibuje nesplnitelné, a který zatíží vaše tělo.

Princip fungování

Jedinečnost produktu Slim & Fit tkví v unikátní kombinaci látek, které dokáží zrychlit metabolismus a tím také spalovat tuky. Užíváním tabletek dosáhnete snížení tělesné váhy aniž byste museli vynakládat úsilí v podobě cvičení a fyzické zátěže, nemluvě o drastických dietách.

Výhody:

 • 100% přírodní produkt
 • bez jojo efektu
 • spalování kalorií po celý den
 • zrychlení metabolismu
 • hubnutí bez nutnosti držet dietu a cvičit

Nevýhody:

 • kapsle není vhodná pro vegetariány
 • 1 balení vystačí pouze na necelý měsíc (20 dní)
 • nezpůsobuje dojem sytosti

Kde koupit Harmoline Slim?

Složení a dávkování

Jedno balení Slim & Fit obsahuje celkem 60 tobolek. Pro zrychlení metabolismu je výrobcem doporučeno užívat 3x denně jednu tabletu u jídla, aby se do těla dostal dostatek látek, které začnou působit vždy, když je třeba spalovat kalorie.

Každá z kapslí obsahuje: Sida Cordifolia 2% 4:1 extrakt – 200 mg, Kofein – 110 mg, White Willow Bark 25% extrakt – 100 mg, L-karnitin – 40 mg, Celulóza, stearát hořečnatý

O výrobci

Doplněk stravy Slim & Fit patří do produktové řady Harmoline a pochází z dílny anglické společnosti Northampton Biotech. Jedná se o firmu, která se zabývá výrobou výživových doplňků, přičemž všechny splňují přísné normy FDA a EPA i certifikaci ISO9001:2000. Výrobky této firmy jsou zárukou kvality a z drtivé většiny také zaručují jistotu použití 100% přírodních složek bez konzervantů, barviv a jiných chemikálií.

Hodnocení

Harmoline Slim &Fit je čistě přírodní produkt, k jehož výrobě se používá pouze přírodních extraktů, které dokáží zrychlit metabolismus. Je vhodný zejména pro ty, kteří chtějí zhubnout kila navíc bez zbytečné námahy a cvičení. Ocení ho také lidé ve věku nad 35 let, kterým se s věkem začíná metabolismus zpomalovat. Jedna z mála nevýhod tohoto produktu je, že neobsahuje žádnou vlákninu, která by v žaludku mohla navodit pocit sytosti.

Máte Vy sami s tímto produktem nějaké zkušenosti? Pokud ano, doporučili byste jej? Podělte se s námi o Vaše názory v naší diskuzi!

Ohodnoťte článek
< Předchozí článek

Diskuze Tablety na hubnutí Harmoline Slim & Fit – recenze, zkušenosti a diskuze (3 Komentářů )

 1. Klárí 10.9.2015 at 14:25 - Reagovat

  Váhám, který z přípravků na hubnutí zvolit, ale zaujal mě právě Slim & Fit. Máte s ním někdo nějaké zkušenosti?

  • Ivana Hrabounková 10.9.2015 at 14:26 - Reagovat

   Já tento produkt užívala dva měsíce a za tu dobu mám 6 kilo dole, takže vřele doporučuji. ALe nemusíto asi fungovat na všechny stejně.

 2. Helca83 4.10.2015 at 15:16 - Reagovat

  Můj manžel bere Slim & Fit už téměř 3 měsíce a ta kila, která plánoval shodit, skutečně zhubnul. Takže také doporučuji.

Váš komentář