Tablety na hubnutí Obezin – recenze, zkušenosti a diskuze

Myslíte si, že nelze zhubnout bez diet a cvičení? Lze. Existují totiž přírodní tablety na hubnutí, jejichž název je Obezin, a které fungují jako doplněk stravy. Mezi jeho schopnosti patří to, že dokáže vyvolat pocit nasycení, což podstatně působí při procesu hubnutí.

Obezin omezí pocit hladu, snížíte díky němu velikost porcí a tím samozřejmě i příjem kalorií. Bude se vám snáze hubnout, výrazně se sníží chuť na sladké a celkové nutkání přejídat se.

Princip fungování

Výrobci Obezinu slibují, že toho zásluhou přírodních látek obsažených v tabletkách sníte méně. Tím je zaručen nižší příjem kalorií, menší chuť na sladkosti a rychlejší proces hubnutí. Obezin je vhodný také pro detoxikaci organismu.

Po užití se tableta ve vašem těle rozpustí, až 100-násobně nabobtná a promění se ve vysoce viskózní gelovou substanci. Váš pocit hladu se tak výrazně sníží, ale zároveň nebudete trpět hlady. Hladina cholesterolu je přitom udržována v normálních hodnotách.

Výhody:

 • sníží příjem kalorií
 • navodí pocit sytosti
 • dodá více energie
 • zaplní žaludek – sníte méně jídla a snáze hubnete
 • detoxikuje organismus

Nevýhody:

 • obsahuje přídavné látky a želatinová kapsle není vhodná pro vegetariány
 • po 30 dnech musí být v užívání pauza

Dávkování a složení

Doporučené dávkování Obezinu je 3x denně jedna až dvě tobolky (maximálně 4 tobolky). Užívá se vždy alespoň 30 minut před jídlem a zapíjí se větší sklenicí vlažné vody (0,3 – 0,4 l).

Dávkování je možné každých 5 dní užívání zvyšovat o jednu tabletu na jedno jídlo až do doby, kdy je pocit hladu snížen na minimum.

Maximální denní dávka a doba užívání 30 dní se nesmí překračovat. Po třiceti dnech užívání musí následovat pauza dlouhá 5 dní.

V tobolkách na hubnutí Obezin nalezneme přírodní polysacharidový komplex PSC™, 500 mg Glukomananu, 100mg Zlatého lnu a 50 mg řasy spirulina platensis. Přídatné látky jsou stearan hořečnatý a obal tobolky obsahuje želatinu a oxid titaničitý.

O výrobci

Výrobcem přípravku na hubnutí Obezin je tradiční česká firma Danare a.s., která se zabývá výrobou, vývojem a prodejem přírodních doplňků stravy. Na trhu je tato společnost od roku 2007.

Hodnocení produktu

V přípravku Obezin jsou obsaženy čistě přírodní látky, které mají podobu bobtnavé vlákniny. Ta zaplní žaludek a vás pak netrápí pocit hladu. Výhodou Obezinu jsou jeho detoxikační účinky. Úbytku na váze je dosaženo právě díky zaplnění žaludku a tudíž i nižší potřebě se přejídat.

Účinek se dostavuje u každého jinak, obvykle to bývá po jednom až dvou týdnech užívání Obezinu. Za měsíc je průměrný úbytek na váze přibližně 4 kg.

Máte s Obezinem zkušenosti? Podělte se o ně s námi v naší diskuzi! Doporučili byste tento produkt ostatním?

 

DISKUZE

Já jsem zatím s Obezinem spokojená, protože jsem se setkala přesně s těmi účinky, které tento článek zmiňuje: pocit sytosti, nemám takovou potřebu jíst, u oběda nechávám někdy i půl porce netknuté a především nemám chuť na sladkosti, které jsem dřív jedla často právě po obědě a po večeři. Po měsíci jsem zhubla 5 kg a plánuji si koupit další balení.

Irena, Praha

Ohodnoťte článek

Diskuze Tablety na hubnutí Obezin – recenze, zkušenosti a diskuze (2 Komentářů )

 1. Irča 10.9.2015 at 14:44 - Reagovat

  Já jsem zatím s Obezinem spokojená, protože jsem se setkala přesně s těmi účinky, které tento článek zmiňuje: pocit sytosti, nemám takovou potřebu jíst, u oběda nechávám někdy i půl porce netknuté a především nemám chuť na sladkosti, které jsem dřív jedla často právě po obědě a po večeři. Po měsíci jsem zhubla 5 kg a plánuji si koupit další balení.

  • Janča 25.12.2015 at 2:23 - Reagovat

   Ahoj, podvod to určitě není, když objednáš, dostaneš opravdu tabletky Obezin. Nesmíš ale věřit na zázraky, jen polykat bobule nestačí, musíš k tomu přidat pohyb a správnou životosprávu. Obezin ti s hubnutím pomůže, ale nezařídí ti ho bezpracně. Pa

Váš komentář