Tablety proti celulitidě Sirenspharma Cellulite – recenze, zkušenosti a diskuze

Proč skrývat svou krásu a přitažlivou postavu? Strach z celulitidy by vás rozhodně neměl omezovat, a pokud ano, začněte s ní bojovat efektivním způsobem! Sirenspharma Cellulite jsou tablety proti celulitidě založené na přírodní bázi, které svými účinky pomáhají v boji proti pomerančové kůži. Navrátí vám ztracené sebevědomí a výrazně napomohou vypnutí pokožky.

Celulitida se nevyhýbá nikomu. Trápí lidi nejen se silnější, ale i štíhlou postavou, ty, kteří mají sedavé zaměstnání a dokonce i sportovce. Věk přitom nehraje žádnou roli. Celulitidou může trpět patnáctiletá dívka stejně tak jako žena ve středním věku. Nejčastěji se objevuje v oblasti zadečku a stehen, je ovlivněna kouřením, usazováním toxických látek v těle i genetikou.

Jak to funguje?

Sirenspharma Cellulite napomáhá vypnutí pokožky tím, že urychluje spalování tuků, stimuluje metabolismus, zlepšuje cirkulaci krve a eliminuje zadržování tekutin v těle, které navíc zbavuje toxických látek.

Tablety jsou založeny na přírodních výtažcích z bylin, díky čemuž má Sirenspharma Cellulite výrazné antioxidační účinky. Znamená to, že vaše tělo je zbavováno škodlivých látek, které denně přijímáme, aniž bychom si to uvědomovali (například z jídla, ovzduší nebo vody).

Tablety na celulitidu Sirenspharma Cellulite se chlubí inovativní formulí 5 v 1, která v sobě spojuje účinky čtyř významných bylin (guarany, pupečníku asijského, přesličky rolní a ostropestřce mariánského) a L-karnitinu, který je v současné době nejznámějším přírodním spalovačem tuků.

Výhody:

•    zbavuje tělo toxických látek
•    vyhlazuje pokožku
•    urychluje spalování tuků
•    stimuluje metabolismus
•    účinně pomáhá v boji proti celulitidě

Nevýhody:

•    pro dosažení žádoucího výsledku je ideální užívat Sirenspharma Cellulite po dobu alespoň dvou měsíců
•    po 4 měsících je nutné užívání tablet přerušit na 1 měsíc
•    tablety nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy

Doporučené dávkování

Sirenspharma Cellulite se prodává v balení, obsahujícím 30 tablet, které vám vydrží na jeden měsíc. K dosažení ideálních výsledků výrobce doporučuje užívat tablety po dobu alespoň dvou měsíců. Dobrá je také současná úprava jídelníčku a cvičení nebo jakákoli jiná fyzická aktivita.

Užívat by se nemělo víc jak dvě kapsle denně. Po 4 měsících užívání přerušte na dobu jednoho měsíce.

O výrobci

Andromedical je držitelem certifikátu GMP korektní výrobní praxe pro doplňky Andropharmia, jejíž produkty se vyrábí jedině v provozech s certifikací ISO 9001, ISO 13485 a ISO 10993. Samozřejmostí je dodržování maximálních hygienických a bezpečnostních norem. Veškeré produkty již získaly atesty pro území celé EU, jsou pravidelně zasílány do akreditovaných laboratoří na rozbory a následně certifikovány Státním zdravotním ústavem.

Hodnocení produktu

Tablety proti celulitidě Sirenspharma Cellulite jsou čistě přírodním produktem, který díky svým účinkům pomáhá v boji proti nevzhledné pomerančové kůži – celulitidě.

Účinek tablet se dostavuje u každého jinak. Obvykle to bývá po dvou měsících užívání. Účinek můžete sami urychlit úpravou jídelníčku v kombinaci s procházkami, běháním, cvičením či jakoukoli jinou fyzickou aktivitou.

Nejedná se o podvodný lék. První účinky se dostavují už po užití první tablety, a to ve formě zrychlení metabolismu a lepší cirkulace krve. I při překročení doporučeného dávkování nebyly dosud zjištěny žádné vedlejší účinky těchto tablet.

Máte se Sirenspharma Cellulite zkušenosti? Podělte se o ně s námi v naší diskuzi! Doporučili byste tento produkt ostatním?

Tablety proti celulitidě Sirenspharma Cellulite – recenze, zkušenosti a diskuze 5 x hlasováno

Diskuze Tablety proti celulitidě Sirenspharma Cellulite – recenze, zkušenosti a diskuze (15 Komentářů )

 1. Pavla 23.4.2016 at 7:42 - Reagovat

  Užívám tyhle tabletky měsíc a půl a zatím jen minimální zlepšení. Pozoruji jen lehké vypnutí pokožky na stehnech, ale určitě budu pokračovat a uvidíme.

 2. Hanka 23.4.2016 at 7:45 - Reagovat

  Já na celulitidu zkoušela nejdřív masáže od profesionálky, koupila jsem si také speciální kartáč a samozřejmě držela dietu, protože jsem po porodu trochu přibrala. Tabletky Sirenspharma jsem začala brát teprve nedávno, před necelým měsícem a pokožka se mi začíná vyhlazovat. Myslím ale, že je to i díky těm masážím.

 3. Romana 23.4.2016 at 9:45 - Reagovat

  Slyšela jsem, že vzniku celulitidy přispívá i užívána HA. Nevíte někdo, co je na tom pravdy? Je fakt, že mně se udělala na zadečku a stehnech právě potom, co jsem začala brát antikoncepci, a později to zhoršilo i těhotenství. Jinak nemám problémy s nadváhou a jím vcelku zdravě. Tyto tabletky se chystám vyzkoušet. Snad pomůžou.

  • Janča 23.4.2016 at 9:46 - Reagovat

   Taky jsem slšela, že po HA vzniká celulitida, ale já ji beru už asi 15 let a problém nemám. Takže asi jak komu.

  • Bobulka 23.4.2016 at 9:49 - Reagovat

   Každý si musí najít ankoncepci, která mu vyhovuje. Mně se nejlíp osvědčila Jeanine. U ní jsem necítila žádné negativní změny a taky mi nezadržuje vodu. Naopka Pramino moc nedoporučuji a Diane mi taky moc neseděla. A řekla bych, že HA má na celulitidu určitě vliv, ale jak která a jak kdo ji snáší.

   • Katka90 23.4.2016 at 9:50 - Reagovat

    Diane ti zadržovala vodu? A jak se to pozná?

    • Bobulka 23.4.2016 at 9:58 - Reagovat

     Projevilo se to tak, že se mi zvětšily prsa a zvýšila se mi váha (už během prvního měsíce). Díky Praminu jsem přibrala 8 kg, ten u mě zadržoval vodu šíleně. Po nasazení Jeanine jsem celých 8 kg zhubla.

 4. Danule 23.4.2016 at 9:51 - Reagovat

  Já osobně žádným podobným tabletkám nevěřím. Můj tip: nejezte sladkosti ani tučná jídla, víc se hýbejte a celulitida zmizí sama.

 5. Naďa123 23.4.2016 at 9:52 - Reagovat

  Tak za sebe mohu potvrdit očividnou změnu k lepšímu. Všem doporučuji a přidávám radu: je určitě fajn kombinovat tabletky s dietou a nějakým tím pohybem. Jde to pak snáz a hlavně rychleji. Účinek se u mě dostavil po 2,5 až 3 měsících, ale toto má určitě každý jinak.

 6. andrejs 23.4.2016 at 9:53 - Reagovat

  Beru Sirenspharma Cellulite už víc jak tři měsíce a nic, prostě žádný účinek. Je pravda, že dietu nedržím a na cvičení už po práci nezbývá energie, ale i tak jsem čekala nějakou změnu, a tu bohužel nepozoruji. Takže můj názor: je to hloupost.

 7. ŠárkaP. 23.4.2016 at 9:53 - Reagovat

  Mně kdysi dávno pomohly nějaké krémy proti celulitidě, které jsem do stehen a zadečku vmasírovala ve sprše pomocí speciálního kartáče za střídání teplé a studené vody. Po letech se mi ale celulitida vrátila, takže jsem se rozhodla vyzkoušet tyto tablety a pomohly mi. Praktikovala jsem ale zároveň taky osvědčenou metodu kartáčování.

 8. žabka 23.4.2016 at 9:54 - Reagovat

  Já se musím Sirenspharma Cellulite zastat. Brala jsem ho dva měsíce a paráda, jsem nadšená! Na 100% jsem se zbavila celušky na břichu, stehnech i zadečku. Něco málo zbylo, ale i tak spokojenost.

 9. Lenka 23.4.2016 at 9:54 - Reagovat

  Já doporučuji lymfatický masáže nebo vacushape. Začala jsem cvičit a míň jíst. To mi pomohlo i bez tablet.

 10. Zuza 23.4.2016 at 9:55 - Reagovat

  Já jsem ze Sirenspharma Cellulite nadšená, opravdu mi pomohl. Krémy nezabíraly a masáže taky nic moc. Jinak bych ještě navíc k tabletkám doporučila plavání. Voda je geniální – hezky vypne pokožku a tablety pak účinkují rychleji. Zkuste to.

Váš komentář