TOP aplikace pro hubnutí

Moderní technologie nás doslova obklopují a většina z nás má chytrý telefon, který umí plno užitečných věcí. Proč je nevyužít i při snaze zhubnout pár kil? Přinášíme vám výběr TOP aplikací pro hubnutí, které vám usnadní váš boj s přebytečnými kily.

 

  • Myfitnesspal

Aplikace, která umí počítat kalorie, ale také živiny a energetický výdej. Má skutečně obrovskou databázi potravin, čítající víc jak 6 milionů jídel. Pokud se stane, že v ní nenajdete zrovna svoje oblíbené jídlo, jednoduše ho do aplikace přidáte. Aplikace vás upozorní na zapsání kalorického příjmu. Aplikace Myfitnesspal je ke stažení zdarma.

  • Endomondo

Tahle chytrá aplikace pro hubnutí zaznamenává váš běžecký trénink, chůzi, jízdu na kole a řadu dalších sportů. Díky aplikaci Endomondo budete mít přehled o svých sportovních aktivitách, o rychlosti, délce, trase i počtu spálených kalorií. Máte také možnost se během aplikace Endomondo spojit s přáteli. V praxi to znamená, že budete mít představu o tom, kdo zrovna sportuje, kudy a jak daleko právě běží. Aplikace pravidelně zveřejňuje řadu výzev, na něž si můžete troufnout. Ke stažení je zdarma.

Perfektní aplikace, nabízí vše, co potřebuji. Jednou se mi při běhu vybil telefon, ale i tak veškeré záznamy aplikace dokázala uložit. Jde spárovat s chytrými hodinkami Samsung GearFit.
Milan

  • Kalorické tabulky

Kalorické tabulky budou vyhovovat všem, kteří preferují české aplikace. Je zde databáze potravin, máte možnost si zaznamenávat všechna denní jídla, u nichž vám kalorické tabulky vypočítají počet kalorií, doporučí vám energetický příjem a poskytnou informace ohledně pitného režimu. Také kalorické tabulky jsou ke stažení zdarma.

Kalorické tabulky moc chválím. Byla to první aplikace, kterou jsem požívala při hubnutí. Získala jsem díky ní perfektní přehled o tom, kolik má jaké jídlo kalorií a jejich denní příjem jsem si pak snadno hlídala. Hodí se nejen pro ty, kteří začínají s hubnutím.
Romana

  • Interval Training Timer

Neocenitelný pomocník při vašem tréninku. Do mobilu si můžete stáhnout jakoukoli aplikaci pro měření časových intervalů a nastavit si ji dle osobních cílů. Měřič je ideální například pro posilování, aerobik i pro intenzivní intervalový trénink. Pro ty, kteří nemají v zásobě cviky, které by chtěli v daném časovém úseku zvládnout, je ideální HIIT – vysoce intenzivní intervalový trénink. Ke stažení jich je zdarma celá řada.

  • NIKE+ Training club

Díky této aplikaci získáte řadu tréninkových plánů, motivace a podpory. Jedná se o aplikaci určenou jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Na její tvorbě se podíleli trenéři, kteří se řadí ke světové špičce. Aplikace je zdarma.

Nemám ráda cvičení ve fitku a na osobního trenéra nemám peníze. Tahle aplikace vynahradí obojí. Je takovým osobním trenérem, je zde přes 100 různých tréninků. Líbí se mi, že si můžete vybrat, jestli chcete spíš hubnout nebo třeba získat svaly. U každého tréninku je video. Jsem s ní opravdu spokojená!
Vendy

  • Daily Workouts

V aplikaci Daily Workouts jsou přímo cvičící videa, takže je ideální pro ty, kterým dochází inspirace a nápady na cvičení.

  • Lose It!

Aplikace Lose It! je ideální pro všechny, kteří chtějí zhubnout a pohlídat si, co jedí. Stačí vyplnit údaje o své výšce, váze, věku atd., a aplikace vám sama vypočítá, jaký byste měli mít denní příjem kalorií. Můžete zde také každý den vyplnit, co jste snědli, jakou pohybovou aktivitu jste měli a pohlídat si, kolik kalorií denně přijmete a vydáte. Je to naprosto jednoduchá a zároveň přínosná aplikace.

  • Steplog

Steplog je takový krokoměr v mobilu. Snadno si v ní nastavíte limit s počtem kroků, které byste rádi udělali, a aplikace je za vás spočítá, samozřejmě včetně spálených kalorií.

Chtěla jsem zhubnout po porodu, ale zároveň jsem nebyla připravená na nějaké běhání nebo cvičení. Takže jsem prostě denně chodila s kočárkem na procházky. Ve Steplogu jsem si nastavila počet kroků a hned jsem viděla, kolik kalorií spálím denní chůzí. Za mě spokojenost.
Katka

Vyzkoušeli jste pro hubnutí nějakou aplikaci? Jakou byste doporučili ostatním?

Ohodnoťte článek

Váš komentář